Lülita end e-spordi lainele

Kiirus, adrenaliin, strateegia... E-sport hullutab miljoneid fänne üle maailma ja tema populaarsuse kiire kasv ei näita raugemise märke. OlyBetis saad LIVEs tasuta jälgida kõiki populaarsemaid e-spordi mänge eesotsas CS:GO, League of Legends, DOTA 2 ja teistega. Kõige parem osa? Saad vaatamise ajal ka mängudele panuseid teha!

Uus tulija e-spordi maailmas?

E-sport on nagu sport. Ainult, et elektrooniliselt, virtuaalselt. Sama kaua, kui on eksisteerinud arvuti- ja konsoolimängud, on neis ka võisteldud. E-sport plahvatas koos kiire netiühenduse leviku ja multiplayer mängudega, kuna mängijaid said mõõtu võtta ükskõik kellega, ükskõik kus! Tulemusena tõusis mängijate tase ning ka turniiride auhinnafondid, mis nüüd ulatuvad juba miljonitesse!

Tippmängijaks saamine ja turniiride võitmine pole naljaasi. Selleks on vaja ülihead koordinatsiooni, ülisujuvaks lihvitud tiimitööd, läbimõeldud strateegiat ja mängude kõigi nüansside süvitsi tundmist. Parimate mängude kiirus ja täpsus võtab nii mõnelgi jalad nõrgaks...

Mängud

CS:GO ehk Counterstrike: Global Offensive on üks paremini tuntud mänge maailmas. Ta on realistlik, otsekohene, adrenaliinirohke ja lihtne jälgida. Kui sõnapaar "taktikaline linnalahing" paneb Sul südame kiiremini põksuma, siis on CS:GO Sinu jaoks.

Mängus lähevad vastakuti kaks meeskonda: terroristid, kes üritavad pommi õhkida ja eriüksuslased, kes peavad selle plaani nurjama. Põhimõtteliselt nagu Black Hawk Down, aga parem.

LoL ehk League of Legends on inspireeritud fantaasiast ja rollimängudest. Mäng käib kahe 3-5 liikmelise tiimi vahel, kes valivad tohutult suurest karakterite nimekirjast oma tšempionid, et oma tagalat vastasvõistkonna rünnakute eest kaitsta.

DOTA 2 on LoL mänguga sarnane, kuna võistlevad kaks 5-liikmelist tiimi, kelle peamiseks ülesandeks enda ala kaitsta ja samal ajal vastaseid alistada.

Mõlema mängu võitmiseks tuleb hävitada vastasvõistkonna peatorn ning selle saavutamiseks on tiimidel pööraselt palju erinevaid mooduseid ja esemeid.

Iga tšempion on erinev. Kõigil on oma plussid ja miinused. Nagu pärismaailmaski.

OlyBetiga saad e-spordile panustades nautida super koefitsente, LIVE striime, kiiret klienditeenidust ja turvalist arveldust.

OlyBet ja e-sport

Kuldne kombo – pööraselt lahe e-spordi sisu ja tasuta LIVE striimid. Ja seda ilma registreerimiseta.

Tee OlyBeti lehel striimide ajal spordipanuseid ja mängud muutuvad veelgi põnevamaks.

Kõige lihtsam mäng, mida esialgu jälgida on "vana hea" CS:GO. Kui sellega tuttav, tasub kindlasti pilk peale visata ka League of Legendi või DOTA 2 maailmatele. E-spordi mänge saad ka ise tasuta järgi proovida, mis muudab maailma parimate mängijate jälgimise veelgi huvitavamaks. Mine tea, ehk saad järgmiseks mänguks mõne uue nipi!

Liitu nüüd ja astu sündmuste sekka!

LOO KONTO.
TEE SISSEMAKSE.
JÄLGI OMA LEMMIKUID MÄNGE LAIVIS!