Ametlik Spordipanuste Partner
Annex 4 - Trademark of the Club (2)
Osasuna logo
Fiorentina-2022-logo-225x225
euroleague-32x32

2023 NHL

Finaal

Suur finaal on kohal. Vegas Golden Knights versus Florida Panthers. Kes viib koju Stanley karika? Jälgi mängu LIVEs koos OlyBetiga.

VAATA JA PANUSTA NHL MATŠIDELE

Kuidas matše laivis vaadata?

OlyBetis saad nautida oma lemmikuid matše ja teha nendele panuseid nii OlyBeti spordibaarides kui ka otse nutiseadmelt.

Vajuta nupule ja vaata, kuidas see kõik toimib. Põnevad spordielamused on vaid mõne kliki kaugusel!

Play Video

Kui Sul on küsimusi striimide kohta, siis klõpsa siia:

Vaata pakkumisi

RISKIVABA PANUS
+ FREEBET

Liitu OlyBetiga, panusta enesekindlalt jäähokile ja saad lisaks 10 € FreeBeti ükskõik, mis spordile panustamiseks!

DUUBLISSE

Duubelda oma esimene sissemakse, panusta maailma tugevaimale hokiliigale ja jälgi mängu OlyBeti LIVE striimidega.

HOOAEG TÄIS FREEBETTE

Panusta jäähokile ja kogu iganädalaseid FreeBette terve hooaja vältel!

Reeglid ja tingimused:

Kes osa võtta saab?

 • Pakkumine on saadaval üksnes valitud mängijatele. Kontrolli oma “Minu kampaaniad” lehelt personaalse pakkumise olemasolu.

Mida ma võita saan?

 • Iga nädal võid võita kuni 60 € väärtuses FreeBette, tehes nõuetekohaseid panuseid jäähokile.
 • Auhinnad jagatakse ülal näidatud tabeli alusel.

Kuidas ma iganädalasi auhindu saan?

 • Täida iga nädal panustega jäähokile panustamisnõudeid.
 • Kvalifitseeruva panuse miinimumkoefitsiendid on 1.5. Mitmikpanuse puhul veendu, et iga valiku koefid oleksid vähemalt 1.5.
 • Mitmikpanuse korral peab iga valik jäähokimatš olema.
 • Ainult pärisrahas tehtud panused kvalifitseeruvad pakkumises. Boonusrahas või FreeBettides tehtud panused ei lähe arvesse.
 • Ainult võidetuks või kaotatuks arvestatud panused kvalifitseeruvad. Cashout’iga, tagastatud või tühistatud panused ei lähe arvesse.
 • Pärisrahas auhind väljastatakse kohe, kui panustamisnõue täidetud on.
 • Sa võid osa võtta mõlemast panustamise tasemest, et maksimaalselt FreeBette teenida.
 • KHLi mängudele tehtavad panused ei osale antud kampaanias.

Muu igav, aga vajalik info

 • Korraga saab vaid ühest kampaaniast osa võtta. Samal ajal mitmes erinevas kampaanias osalemine on keelatud. Antud kampaania raames tehtud panuseid ei loeta ühegi teise lojaalsus/personaalse boonuse arvutamisel ega kasiino igapäevaste pakkumiste alla.
 • Seda pakkumist saab vaid ühe korra inimese/leibkonna/IP aadressi kohta kasutada. Reeglite rikkumise tuvastamine toob kaasa mängukonto sulgemise.
 • Rikkudes käesolevaid reegleid ja tingimusi, tühistatakse kogu boonus automaatselt.
 • OlyBet jätab endale õiguse mängijaid sellest pakkumisest välja arvata.
 • OlyBet jätab endale õiguse seda kampaaniaid igal hetkel parandada, peatada ja/või tühistada.
 • Kehtivad üldised OlyBeti reeglid ja tingimused.

FANTASY NHL

Tead hokist kõike? Usud, et suudad panna kokku parima tiimi? Siis proovi kätt Fantasy spordis ja võida turniiridelt suuri auhindu!

Miks valida OlyBet?

Suurepärased
koefid

Meil on vapustavad koefitsiendid kõikide tippliigade suursoosikutele. Jalka, tennis, korvpall, jäähoki, UFC ja paljud teised.

Kiired sisse- ja
väljamaksed

Kontole raha lisamine on imelihtne ja oma võidud saad kätte pea silmapilkselt. 90% üle 100 € väljamaksetest toimuvad kõigest minutite jooksul.

Turvaline ja
usaldusväärne

Sinu spordipanused on kaitstud! Väärtustame Sinu konfidentsiaalsust, et saaksid spordipanustamist täiel rinnal nautida.

Suurepärane
klienditugi

Meie klienditeenindus aitab Sind iga päev ööpäevaringselt. Vestluse alustamiseks kliki rohelisele Chat ikoonile.

PLAY IT.

ASTU MÄNGU.

TEE PANUSEID, VAATA MATŠIDE OTSEÜLEKANDEID JA TEENI BOONUSEID.

Reeglid ja tingimused

Kes saab pakkumises osaleda?

 • Kõik uued vähemalt 18-aastased Eesti kodanikud, kes loovad omale OlyBeti konto ja kasutavad registreerumisel promokoodi SPORT25 või 2XSPORT.

Kuidas ja millal ma osaleda saan?

 • Kampaaniad kehtivad kuni 31.12.2023 23:59. Iga uus klient saab ainult ühe näidatud kahest tervituspakkumisest valida.
 • Kasuta OlyBeti konto registreerimisel selle pakkumise promokoodi, kumba soovid.

SPORT25 tervituspakkumine

 • Tee esmalt 7 päeva jooksul vähemalt 25 € sissemakse oma OlyBeti kontole. See aktiveerib 25 € riskivaba panuse.
 • Seejärel tee 7 päeva jooksul matšieelne (pre-match) või live üksikpanus vabalt valitud spordisündmusele. E-spordile tehtud panused ei lähe arvesse.
 • Suurim raha tagastus on 25 €. Kui panustad rohkem kui 25 €, siis kaotava panuse korral on tagastatavaks summaks 25 €. Raha tagastus on pärisrahas ilma mingisuguse läbimängukohustuseta.
 • Kui aga panus võidab, siis kantakse võidud Sinu OlyBeti kontole pärisrahas kohe, kui panus võidetuks arvestatakse.
 • Pärast nõuetekohase riskivaba panuse ära arvestamist saad niisama 10 € FreeBeti. FreeBet kehtib 7 päeva alates väljastamisest ja sellega saab teha ühe matšieelse või live üksik- või mitmikpanuse, miinimumkoefidel 1.6 (valiku kohta).

2XSPORT tervituspakkumine

 • 100% boonus lisatakse Sinu kontole kohe, kui oled edukalt teinud esimese sissemakse.
  Sissemakse peab tegema ja kogu boonusraha peab läbi panustama 14 päeva jooksul alates konto loomisest.
 • Kogu boonusrahale = sissemakse (kuni 200 €) + boonusraha, kehtib 10-kordne läbimängukohustus.
 • Läbimängimisel lähevad arvesse ainult matšieelsed või live üksik- või mitmikpanused, miinimumkoefidel 1.6 (valiku kohta). E-spordile tehtud panused ei kvalifitseeru.
 • Suurim lubatud panus boonusrahas on 100 €.
 • Ainult esimene panus turul võetakse läbimängimisekohustuse täitmisel arvesse. Korduvad panused samal turul ei vasta kampaania tingimustele ja toovad kaasa kampaania tühistamise.
 • Kui kogu boonusraha enne kampaania lõppu läbi ei mängita, eemaldatakse boonusraha kontolt meie lisatud boonusraha ja kõik boonusrahaga saadud võidud.
  Täites aga läbimängukohustuse etteantud aja piires, vabastab kogu boonusraha pärisrahana, millele ei rakendu mingeid edasisi kohustusi.

Muu oluline info

 • Ainult võidetuks või kaotatuks loetud panused kvalifitseeruvad. Cashoutiga, tühistatud või tagastatud panuseid ei arvestata.
 • OlyBet jätab omale õiguse mistahes boonuse tagasi võtta või tühistada juhul kui selgub, et mängija on tegutsenud ebaeetiliselt ja tehtud panus oli vastuolus reeglite ja tingimustega.
 • Uus klient saab ainult ühe tervituspakkumise valida. Kumbagi pakkumist ei saa kasutada koos mõne teise pakkumisega.
 • OlyBetil on õigus teha kampaanias muudatusi või lõpetada pakkumine.
 • Käesolevaid kampaaniapakkumisi saab kasutada ainult ÜKS KORD inimese/konto, perekonna, leibkonna, aadressi, seadme, e-posti, krediitkaardi numbri, IP aadressi ning ühise võrgu (mida arvutid ühiselt jagavad, näiteks ülikool, ühing, kool, rahvaraamatukogu, töökoht jne) kohta. OlyBet jätab endale õiguse sulgeda kliendi konto ning konfiskeerida kogu raha kui leitakse tõendeid kuritarvitamisest/pettusest.
 • E-rahakotiga (nt. Paysera ja Skrill) tehtud sissemaksed ei kvalifitseeru antud uuele kliendile mõeldud tervituspakkumiste aktiveerimiseks.
 • Kehtivad OlyBeti üldised reeglid, spordiennustuse reeglid ning boonuste reeglid.

Hooldustööd: 06.11.2023

Meie veebisaiti hooldatakse ajavahemikus 18:00 06.11.23 kuni 08:00 07.11.23. Parema kasutajakogemuse nimel töötates, ei pruugi mõned pakkumised ja funktsioonid ootuspäraselt toimida.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Lõuna-Korea

TIIMI INFO

Lõuna-Koreal on kasutada üks maailma parimaid, Tottenhami ründaja Heung-min Son saab tänu väikesele vigastusele MM-i eel puhata ja jõuab Katari värskena. Ent see ei ole ühemehe-etendus. Lõuna-Koreal on põnevaid mängumehi, kel potentsiaali sel turniiri kaugele jõuda.

Uruguai

TIIMI INFO

Pärast neljal MM-il koos käimist jõudsid Uruguay ja peatreener Oscar Tabarezi suhted valikturniiri käigus punkti, kust tagasiteed ei olnud. Imeline hüvastijätt jäi ära. Uue peatreeneri Diego Alonso käe all päästeti siiski koht MM-il, kus segu legendidest ja noortest ässadest annab Uruguayle taas lootust suurde mängu sekkuda.

Ghaana

TIIMI INFO

Ghana jaoks on kõik läinud allamäge alates sellest, kui Luis Suarez 2010. aasta maailmameistrivõistlustel palli mälestusväärselt käega mängis, kuid Ghana võimaluse kasutamata jättis ja koht poolfinaalis käest libises. Madalhetkeni jõuti tänavu jaanuaris kaotusega Komoori saartele. Siit saab vaid paremaks minna. Tänavuse aasta jooksul on koondise esindamiseks loa saanud mitu tipptasemel mängumeest ja nüüd ollakse valmis minevikust üle olema.

Portugal

TIIMI INFO

Cristiano Ronaldoga või Cristiano Ronaldota, selles on küsimus. Isegi mees, kes löönud koondise eest 117 väravat, peab kunagi tipust alla tulema, aga kas näeme seda juba juhtumas? Ronaldo nii ei arva. Ta on valmis taaskord kõigile tõestama, et teda on vara maha kanda.

Kamerun

TIIMI INFO

120+4. minuti väravast ehk üle noatera MMile pääsenud Kamerunil on vaja alagrupis rinda pista Brasiilia, Serbia ja Šveitsiga. Ülesanne pole lihtne, aga vaadates mängijate nimekirja, siis kahtlemata on selles meeskonnas piisavalt talenti, et taga hoida asjad lukus ja ees lüüa väravaid. Kas aga Rigobert Song suudab paljuski uue näoga koondise kohe esimesel katsel mängima saada?

Šveits

TIIMI INFO

Itaalia MM-finaalturniiri ukse taha jätnud Šveitsi kuldne generatsioon on jõudnud parimasse mängijaikka. Seni pole finaalturniiridel veel suuri asju tehtud, aga praegu usutakse kodumaal, et Šveits võib purjetada küllaltki kaugele.

Serbia

TIIMI INFO

See pole kellelegi uudis, et Brasiilial ja Argentinal on võimas ründejõud, ent peaaegu sama kvaliteetne edurivi on ette näidata ka Serbial. Kui kaugele need tiivad neid kannavad? Ei tea, aga kindel on see, et Serbia on sel MMil meeskond, mida lihtsalt peab nägema!

Brasiilia

TIIMI INFO

Brasiilia on maailma edetabeli liider ja meeskond, mis kubiseb superstaaridest. Kui tänavu MM-tiitlit ei võideta, siis jääb kahe tiitli vahele vähemalt 24 aastat, mis on nende ajaloo suurim. Kas see on positiivne või negatiivne märk?

Horvaatia

TIIMI INFO

2018. aastal purjetas Horvaatia MMil välja finaali ja Luka Modric krooniti maailma parimaks jalgpalluriks. Nüüd on Modric juba küll 37aastane, ent sugugi mitte halvemas hoos. Mitmed legendid on koondisekarjääri lõpetanud, ent peatreener Zlatko Dalic on proovinud tuua mängu nooremaid mehi ja Horvaatia on taas hirmus.

Maroko

TIIMI INFO

Maroko koondisel on liiga palju väärt mängumehi, et esineda tiitlivõistlustel nii kehvalt nagu neil viimasel ajal kombeks. Aafrika valikturniir läbiti puhaste paberitega ja mitmed staarid on koondisesse tagasi tulnud. Kas Katarist võib alguse saada Maroko tõus?

Kanada

TIIMI INFO

Kanada koondis jõudis 36aastase pausi järel esmakordselt MMile, aga vaadates koosseisu keskmist vanust, siis võime neid edaspidi finaalturniiridel näha juba sagedamini. Tänavu saadakse kätte oma esimesed ristsed ja nelja aasta pärast soovitakse kodusel MMil teha suuri tegusid.

Belgia

TIIMI INFO

Pikki aastaid FIFA edetabeli esikohal asunud Belgial on endiselt suurturniiril see õige tulemus tegemata. 2018. aasta MMi kolmas koht oli midagigi, ent kindlasti ihkab Belgia kuldne põlvkond ise enamat. Kas nüüd on nende tähetund käes?

Jaapan

TIIMI INFO

Surmagrupis tuleb Jaapanil rinnad kokku panna tagasi tippude sekka kerkinud Saksamaa ja Hispaaniaga, Costa Rica vastu ootab neid suur lahing. Jaapani koosseisust leiab huvitavaid nimesid ja neid on nauditav vaadata, aga kas nad on nelja aasta tagusest pettumusest õppinud?

Saksamaa

TIIMI INFO

Saksamaad võib mäletada kas 2018. aasta MM-i põrumise või sellele eelnenud neljal MM-il alati medalitele jõudmise poolest. Näljased on nad kindlasti. 15-aastase vaheaja järel on koondise eesotsas uus mees – keegi, kel kulus klubitasandil enda nime ajalukku kirjutamiseks vaid poolteist hooaega. Hansi Flicki käsutuses on nii maailmameistreid kui ka noori talente, seega võib sakslastelt taas oodata pikka turniiri.

Costa Rica

TIIMI INFO

Kaheksa aastat pärast maailma üllatamist tuleb Costa Rical korda saata sarnane vägitegu. Seda ei tohiks juhtuda, aga see ei pidanud nii minema ka 2014. aastal Brasiilias. Igal juhul ei tasu oodata, et nad lahinguta alla annaksid.

Hispaania

TIIMI INFO

Ligi kümme aastat on möödas sellest, kui Hispaania maailma valitses, kuid uus põlvkond säravaid teemante vihjab, et varem või hiljem võib see uuesti juhtuda. Nende eristuv stiil paistab silma ja tekitab vastastele rohkelt peavalu. Kui valida üks meeskond, keda MM-il tuleks vaadata, võiks see olla Hispaania.

Tuneesia

TIIMI INFO

Tuneesia teekond MMile oli ilmselt kõikidest osalejatest kõige lihtsam, sest teel sinna ei tulnud alistada mitte ühtegi MMil osalenud meeskonda. Mida tähendab see suurturniiri silmas pidades, kus kuulutakse samasse gruppi Prantsusmaa Taani ja Austraaliaga?

Taani

TIIMI INFO

Üliedukas EM, mis kulmineerus poolfinaaliga. Üliedukas MM-valiksari, kus võeti 30 laual olnud punktist 27. Üliedukas rahvuste liiga hooaeg, kus võideti muuhulgas kahel korral Prantsusmaad. Taani koondis on MM-i eel ajanud ootused lakke ning neilt võib tõesti kõike oodata!

Austraalia

TIIMI INFO

Kõige lihtsam on ikka tegusid teha siis, kui favoriidikoorem on asetatud vastase õlgadele ja endal pole kaotada mitte midagi. Täpselt selline on seis Austraalia koondisel, kelle jaoks oli juba Peruu alistamine ja MMile pääs omaette vägev saavutus. Aga ega siis keegi Katari kaotama lähe!

Prantsusmaa

TIIMI INFO

Viimasel kolmel MMil on valitsev maailmameister jäänud gruppi pidama, aga Prantsusmaa tahab selle needuse lõpetada. Samas 20 aastat tagasi juhtus täpselt nii nende endaga, kui nelja aasta taguse tiitlivõidu järel oma grupis viimaseks jäädi. Didier Deschampsil mõtteainest jagub, sest vaatamata mitmele olulisele puudujale on tema käes materjal, millega taas väga kaugele purjetada. Kuidas see aga õigesti tulemuseks vormida?

Poola

TIIMI INFO

Pärast kahte järjestikust ebaõnnestumist loodab Poola, et Robert Lewandowski põlvkonnal on veel üks lahing varuks. Nende võimekuses ei tasu kahelda, aga mingit garantiid koondiste puhul ei ole. Barcelona ründaja võib olla üks maailma parimaid, kuid isegi tema saldo maailmameistrivõistlustel on seni ümmargune null.

Mehhiko

TIIMI INFO

Kas Mehhiko kannatab tõesti needuse all? Mõne arvates küll. Viimased seitse koondist, kes MM-ile sõitnud, on kõik kaheksandikfinaalist koju saadetud. See seeria kestab aastast 1994.

 

Väga kogenud, kuid valikturniiril väravate löömisel hätta jäänud Mehhikol on vaja peenhäälestus paika saada. Maha neid kanda ei tasu.

Saudi-Araabia

TIIMI INFO

Neli aastat tagasi saadeti pettunud Saudi Araabia koju alagrupiturniiri järel, seekord on vastased aga veel nimekamad. Argentina, Mehhiko ja Poola vastu peavad nad igal juhul üllatama.

 

Nende õnneks on peatreeneril Herve Renardil see kogemus olemas ja nad saavad valmistumiseks kuu aega – enamike meeskondade jaoks on see unistuseks.

Argentiina

TIIMI INFO

See võib olla Lionel Messi viimane, aga ühtlasi parim võimalus maailmameistritiitliks. Kuigi kaheksa aastat tagasi jõuti finaali välja, on Argentinal nüüd näiliselt rohkem kvaliteeti ja sügavust, et maestrot toetada.

 

Mullune Copa America triumf pani inimesed ebaõnnestumisi unustama ja taastas usu. Argentinal on oma stiil ja kui kõik ladusalt välja tuleb, siis kes teab?

Wales

TIIMI INFO

Walesi ajaloo suurim jalgpallur Gareth Bale tegi selle ära ja vedas pärast 1958. aastat koondise esimest korda MMile. See on nii tema kui kogu kuldse põlvkonna tõenäoliselt viimane võimalus MMil midagi suurt ära teha.

 

Alagrupp on soodne. Millega hakkama saadakse?

USA

TIIMI INFO

Captain America ehk Christian Pulisici juhitud USA koondise peamine fookus on sellel, et olla oma parimal võimalikul tipptasemel nelja aasta pärast, kui MM toimub nende kodumaal. Kataris ollakse kõige noorema keskmise vanusega koondis, aga pääs alagrupist edasi poleks sugugi suur üllatus.

Iraan

TIIMI INFO

Iraan pole mitte kunagi jõudnud MMi alagrupist edasi ja raske uskuda, et nad seda ka tänavu suudavad, aga kindlasti ei tule Inglismaale, Walesile ja USAle nende vastu midagi lihtsat.

 

Iraani mängijad pole küll maailma kõige kuulsamad, aga neil on nimesid keda jälgida – alustame juba kogenud liidri Sardar Azmouniga, lõpetame noore täku Allahyar Sayyadmaneshiga.

Inglismaa

TIIMI INFO

Inglismaa jalgpallikoondis jõudis neli aastat tagasi MM-finaalturniiril poolfinaali, mullu EMil juba finaali. Järgmine samm oleks justkui MMi võit või vähemalt finaalikoht, aga selle-aastane Rahvuste liiga turniir oli vägagi hoiatav. Kuuest mängust ei võidetud mitte ühtegi kohtumist ja nii on meeskonna kohal ootamatult suur hulk küsimärke.

 

Samas on neil endiselt olemas Harry Kane, ports noori ja ägedaid ründajaid ning üks tänapäeva põnevamaid noormängijaid ehk Jude Bellingham.

Holland

TIIMI INFO

Möödunud suvel toimunud Euroopa meistrivõistlused võib Hollandi jaoks lugeda ebaõnnestumiseks, sest kaheksandikfinaalis jäädi alla Tšehhile. Nüüd on peatreeneritoolil aga tagasi legendaarne Louis van Gaal ja meeskond tundub võimeline enamaks. Valikturniir ei möödunud tõrgeteta, kuid lõpuks edestati Türgit, Norrat, Montenegrot, Lätit ja Gibraltarit.

 

Nad tahavad palli hoida ja olid selles arvestuses koos sakslaste ja hispaanlastega Euroopa parimad. Rünnakud on kiired ja sirgjoonelised, sööte otsitakse alati ettepoole ja väledaid ääri kasutatakse rohkelt. Jälgida tasub valikturniiril 12 väravat löönud Memphis Depayd, aga vastastele tekitavad muret ka Virgil van Dijk, Matthijs de Ligt, Stefan de Vrij ja Frenkie de Jong.

Senegal

TIIMI INFO

Senegal pani meid kõiki 20 aastat tagasi unistama, kui MM-finaalturniiri avamängus tiitlikaitsja Prantsusmaa 1:0 alistas ja veerandfinaali välja purjetas. Neli aastat tagasi röövis neilt edasipääsu karm saatus, kui alagrupis Fair Play punktide lugemise järel kolmanda kohaga lepiti.

 

Nüüd reisivad nad Katari valitseva Aafrika meistrina ja ühe parima Aafrika koondisena eales. Selgrooga, mille moodustavad Edouard Mendy, Kalidou Koulibaly ja Sadio Mane, võib vastamisi minna ükskõik kellega.

Ecuador

TIIMI INFO

Noor Ecuadori koondis ületas valikturniiril ootuseid, kui jättis selja taha Kolumbia, Tšiili ja Peruu. Kodus olid nad kõigile vääriliseks vastaseks ja Kataris ollakse üllatusvõimelised.

 

33-aastane Enner Valencia ei vaja tutvustamist, kuid suurele areenile hakkavad jõudma kolme aasta taguse U20 MM-i pronksmedalistid. Näha võib nii mõndagi tulevast superstaari.

Katar

TIIMI INFO

Maailma tipud saavad valmistumiseks nädala, kuid Katar on koos treeninud ligi pool aastat. Kui maailmameister selgub jõulude eel, võib kõike juhtuda.

 

Katari on keeruline murda ja organiseeritus annab neile eelise. Katar on kindlasti võimeline võimeline üllatama.