LEVEL UP!

10€ = 20€

Duubeldame Sinu esimese sissemakse kuni 100€

E-spordi special uutele fännidele - võimenda oma esimene sissemakse, sea end mugavalt sisse ja naudi tulevärki sellistelt kaasaegse gamingu alustaladelt nagu CS:GO, League of Legends ja DOTA2 - siinsamas OlyBetis!

Lõike sellest erilisest võimalusest kasu ja võta mängust kõik!

1.

LOO KONTO

Esimese sammuna loo konto, vajutades rohelisele nupule.

2.

TEE SISSEMAKSE

Tee oma kontole sissemakse läbi pangalingi või krediitkaardiga.

3.

NAUDI MÄNGE

Kraba oma boonus ja naudi e-sporti OlyBetis!

Vii oma e-spordi panustamine uuele tasemele koos super koefide, live striimide, vapustava klienditeeninduse ja turvaliste deposiitidega!

Kuumad mängud

LOO OMALE KONTO.
TEE SISSEMAKSE.
VÕTA OMA BOONUS JA HAKKA MÄNGIMA!

Kes saab pakkumises osaleda?

 • Kõik uued vähemalt 18-aastased Eesti kodanikud, kes loovad omale OlyBeti konto ja on kasutanud registreerumise esimeses etapis promokoodi ESPORT2X.

Kuidas ja millal ma osaleda saan?

 • Pakkumine lõppeb 31.12.2022 kell 23:59. Kõik ajad on UTC+3 ajatsoonis.
 • Pakkumise aktiveerimiseks peab mängija sisestama konto loomise esimeses etapis promokoodi lahtrisse koodi ESPORT2X.
 • Pärast edukat konto loomise protsessi tuleb mängijal teha oma mängukontole esimene sissemakse, mille järel kantakse boonusraha automaatselt mängija OlyBeti mängukontole.

Mida ma võita saan?

 • Ainult mängija esimesele kuni 100€ sissemaksele kehtib kampaaniapakkumises olev 100% boonus. Maksimaalne võimalik boonus on 100€. Juhul, kui sissemakse summa ületab 100€ ja on näiteks 125€, siis boonus arvutatakse järgnevalt: 100 € x 100% = 100 € boonusraha. Sissemakstud 100€ konverteeritakse boonusrahaks ja mängija boonusraha saldos on kokku: 100€ sissemakse + 100€ boonusraha = 200€ kogu boonusraha. Osa sissemaksest, mis ületab 100€ piiri ehk praeguse näite puhul 25€, konteeritakse mängija pärisraha mängukontole.
 • Kogu boonusraha = sissemakse (max 100€) + boonusraha.
 • Maksimaalne ühekordne panus kogu boonusrahaga mängides on 50€. Kui mängija panustab rohkem, kui lubatud 50€ ühe panuse kohta, siis tema boonusprogramm tühistatakse ning mängija boonusraha saldost eemaldatakse lisatud boonusraha ja kõik boonusrahaga saadud võidud.

Millal ma oma boonuse saan?

 • Boonusraha kantakse mängija OlyBeti mängukontole automaatselt peale esimese kampaania reeglite kohast sissemakset. Kogu boonusraha tuleb nõuete kohaselt läbi mängida 14 päeva jooksul alates isiksuse kinnitamisest.

Muu igav, aga vajalik info

 • Kogu boonusrahale kehtib 10-kordne läbimängukohustus pre-match ja live, üksik- ja mitmikpanustena, minimaalse koefitsiendiga 1.6 (iga valiku kohta) kõikidel e-spordi vastasseisudel ja mängudel.
 • Läbimängukohustuse täitmiseks kvalifitseeruvad ainult "E-sport" sektsioonis tehtud spordipanused.
  "Sport" (pre-match) või "Livebet" (live) sektsioonides tavaspordile tehtud panused ei kvalifitseeru.
 • Näide kasutamisest: kui mängija saab kogu boonusrahana 20€ ning kehtib 10-kordne läbimängukohustus, tuleb mängijal teha spordipanuseid vähemalt 200€ väärtuses. Peale mida saab mängija soovi korral võidusumma välja võtta.
 • Kogu boonusraha tuleb kampaania tingimuste kohaselt läbi mängida 14 päeva jooksul alates oma isiksuse kinnitamisest. Vastasel juhul eemaldatakse boonusraha kontolt lisatud boonusraha ja kõik boonusrahaga saadud võidud.
 • Ainult esimene panus turul võetakse arvesse läbimängimisekohustuse täitmisel. Korduvad panused samal turul ei vasta kampaania tingimustele ja toovad kaasa kampaania tühistamise.
 • Ainult võidetud/kaotatud panused kvalifitseeruvad selles pakkumises osalema. Cashout'iga, tühistatud või tagastatud panuseid ei arvestata.
 • Kehtivad üleüldised OlyBeti reeglid ja tingimused.
 • OlyBet jätab omale õiguse mistahes boonuse tagasi võtta või tühistada juhul kui selgub, et mängija on tegutsenud ebaeetiliselt ja tehtud panus oli vastuolus reeglite ja tingimustega.
 • Seda pakkumist ei saa kasutada koos mõne teise pakkumisega ning ei saa kasutada cashout võimalustega.
 • OlyBetil on õigus teha kampaanias muudatusi või lõpetada pakkumine.
 • Käesolevat kampaaniapakkumist saab kasutada ainult ÜKS KORD inimese/konto, perekonna, leibkonna, aadressi, seadme, e-posti, krediitkaardi numbri, IP aadressi ning ühise võrgu (mida arvutid ühiselt jagavad, näiteks ülikool, ühing, kool, rahvaraamatukogu, töökoht jne) kohta. OlyBet jätab endale õiguse sulgeda Kliendi konto ning konfiskeerida kogu raha kui leitakse tõendeid kuritarvitamisest/pettusest.
   

EKSKLUSIIVSED DIILID

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Hasartmängud võivad tekitada sõltuvust! Sõltuvuse või probleemide tekkimisel leiad abi siit

Meie toetame:

12474.png

Vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele on OlyBet.ee litsentseeritud ja reguleeritud pakkumaks spordipanuste, internetikasiino ja internetipokkeri teenuseid. Litsentsi numbrid on HKL000339, HKL000340, HKT000050, HKT000049. OB Holding 1 OÜ, Pronksi 19, 10124 Tallinn, Eesti.

SPORT

CASINO

TURVASERTIFIKAAT

FACEBOOK

INSTAGRAM

OB Holding 1 OÜ © 2021