70 000 € SULAS

Täida eesmärke, valluta turniiritabel ja võida pärisrahas auhindu!

Aasta kõige soojem aeg toob Sinuni kampaania “Suvefestar”. Tegu on kaheetapilise kasiinovõistlusega, kus läheb jagamisele 70 000 € auhinnafond ja unelmate reis Mauritiusele, Dubaisse või Amalfile – väärt 10 000 €! Esimene etapp toimub 9. kuni 16. juunini, mille raames saad osaleda missioonil, kus kiiremate vahel läheb jagamisele 50 000 €. Sellele järgneb 17. kuni 20. juunil toimuv kordajaga kasiinoturniir, mille raames saavad parimad osalejad taas osa 20 000 € suurusest auhinnafondist. Liitu nüüd ja sukeldu pea ees Yggdrasili auhinnafondi!

Kes saab kampaanias osaleda?

  • Kampaaniast saavad osa võtta kõik uued ja olemasolevad vähemalt 21-aastased OlyBet.ee kliendid.
  • Kampaanias osalemiseks peavad mängijad hüpikaknas vajutama "Liitu nüüd" nupule. Kampaanias osalevad ja auhinnaraha on võimalik võita ainult valitud kasiinomängudes tehtud panuste eest.

Kuidas ma osaleda saan?

  • Kampaanias osalemiseks tuleb hüpikaknas oma osalemise soov kinnitada, vajutades nuppu "join now (liitu nüüd)". Kampaaniaga liitunud mängijad osalevad kampaanias juhul, kui teevad kampaaniaperioodil panuseid selleks ettenähtud mängudes. Kampaanias osalemiseks ei ole vaja maksta täiendavat osalustasu.
  • "Suvefestari" kampaanias osalemiseks puudub miinimumpanus.
  • Kampaanias osalevad ainult pärisrahas tehtud panused.

MISSIOONID:
Pakkumine kehtib 9. juunil kella 11:00-st kuni 16. juunil kella 23:59-ni.
Kampaanias osalevad mängud: Golden Fishtank, Raptor Doublemax, Vikings Go Bezerk, Vikings Go To Valhalla.
1. Missiooni täitmiseks peavad olema täidetud kõik alljärgnevad ülesanded täpsustatud mängudes:

Golden Fishtank –

Raptor Doulemax –

Vikings Go Berzerk –

Vikings Go To Valhalla – 
2. Pärast esmakordset missiooni täitmist omistatakse mängijatele unikaalne number.
3. Oma positsiooni saab jälgida koos omistatud unikaalse mängijanumbriga, mis on nähtav mängu sees olevas edetabelis.
4. Edetabeliarvestus kujuneb missiooni täitmisele kulunud keerutuste arvu järgi. Mängija, kes täidab missiooni vähima arvu keerutustega lõpetab turniiri 1. positsioonil ja võidab peaauhinna.
5. Juhul kui kaks või enam mängijat sooritavad missiooni sama arvu keerutustega, siis saab edetabeliarvestuses kõrgema koha see mängija, kes sooritas missiooni esimesena.
6. Mängijate asetust edetabelis värskendatakse iga 60 sekundi järel.
7. Mängijate positsioon edetabelis võib missiooni vältel muutuda.
8. Missiooni progress nullitakse automaatselt pärast seda, kui mängijal ei ole enam võimalik tulemust parandada. Arvesse võetakse parimat skoori.
9. Missiooni progressi saab manuaalselt lähtestada pärast 25 keerutust. Lähtestamise nupu leiab mängust sees.

AUHINNAD:
"Suvefestari" missioonikampaania auhinnafond on 50 000 €. Auhinnad makstakse välja pärisrahas vastavalt auhinnafondi jagunemisele.
Esikoha auhinnaks on 10 000 € unelmate reis kahele ühte kolmest sihtkohast (vaata lähemalt lehe allosast "Reisiinfo" alt).

TURNIIR:
Turniir kestab 17. juunil kella 01:01-st kuni 21. juunil kella 00:59-ni.
Osalevad mängud: Lollipop, CherryPop,PiggyPop, MonkeyPop.
1. Pärast esimest võitu mõnes kampaanias osalevas mängus omistatakse mängijale unikaalne turniiri ID number ("tournament id"), mille järgi saab ennast tuvastada edetabeliarvestuses, mis on nähtav mängu sees olevas edetabelis.
2. Unikaalse turniiri ID numbri ("tournament ID") põhjal on võimalik oma hetkeseisu edetabeliarvestuses jälgida. Mängijad, kes ei ole edetabelisse kvalifitseerunud, ei näe oma tulemust.
3. Mängija skoor edetabelis põhineb suurima kordajaga võidul (võidu summa jagatud panuse suurusega ja korrutatud 20-ga). Arvesse lähevad võidud, mis on saadud kampaaniaperioodi vältel kampaanias osalevates mängudes.
4. Juhul kui kaks või enam mängijat saavad edetabelis samaväärse punktisumma, siis saab edetabeliarvestuses kõrgema koha see mängija, kes saavutas punktisumma esimesena.
5. Edetabeliarvestuses läheb arvesse kampaaniaperioodi jooksul saadud suurim punktisumma.
6. Mängijate asetust edetabelis värskendatakse iga 60 sekundi järel. Tõrgete korral peab mängija ajakohase info saamiseks mängu uuesti laadima.
7. Edetabeliarvestusest võidetud rahalised auhinnad lisatakse mängijate kontodele pärast kampaaniaperioodi lõppu. Auhinnaraha nägemiseks oma mängukontol peab mängija avama ükskõik millise Yggdrasili mängu pärast edetabeliarvestuse lõppemist.
AUHINNAD:
Turniiri auhinnafond on 20 000 €.

Muu igav, aga oluline informatsioon:

  • Yggdrasil jätab endale õiguse jätta auhind välja maksmata, kui võit tekib mis tahes kampaanias osalevas mängus ja on tingitud tehnilisest või inimlikust veast (sealhulgas ebaõigest väljamaksest). Lisaks jätab
  • Yggdrasil endale õiguse mitte välja maksta auhinda, mille võit tuleneb teiste mängijatega petmisest või kokkumängust.
  • OlyBet jätab endale õiguse mängijaid sellest pakkumisest välja arvata.
  • OlyBet jätab endale õiguse kampaania tingimusi muuta ja/või iga kell kampaania tühistada või lõpetada.
  • Kehtivad üldised OlyBeti reeglid ja tingimused.