2X

DUUBELDA OMA ESIMENE MEISTRITE LIIGA VÕIT!

1.

LOO KONTO

Uue kliendina loo konto, vajutades ülalolevale nupule.

2.

TEE SISSEMAKSE

Tee oma kontole sissemakse läbi pangalingi või krediitkaardiga.

3.

PANUSTA JALKALE

Vali oma lemmik Meistrite Liiga mäng, tee panus ja naudi tippjalkat!

Kõik on uus septembrikuus, laud on puhtaks pühitud ja tiitel on igaühele võtmiseks - milliseks kujuneb algav hooaeg?

Tee vabalt valitud, septembris toimuva(te)le Meistrite Liiga mängule või mängudele oma esimene panus ning me duubeldame Su võidu kuni 100€ võrra!

Võida OlyBetiga veel rohkem!

Sinu panus

100€

Koef

1.6

SINU VÕIT

160 €!

KUUMAD MÄNGUD

Miks valida OlyBet?

SUUREPÄRASED KOEFITSIENDID

Meil on vapustavad koefitsiendid kõikide tippliigade suursoosikutele. 

LIHTSAD JA KIIRED SISSEMAKSED

Arvukalt sissemakse mooduseid muudavad raha lisamise oma mängukontole imelihtsaks ja kiireks.

TURVALINE JA USALDUSVÄÄRNE

Võid kindel olla, et Sinu turvalisus ja mänguelamus on meie jaoks ülima tähtsusega.

SUUREPÄRANE KLIENDITUGI

Me oleme siin, et Sind 7 päeva nädalas, kella 9:00-st 00:00-ni, igal moel abistada.

LOO OMALE KONTO.
PANUSTA MEISTRITE LIIGALE.
VÕIDU KORRAL DUUBELDAME SU VÕIDUSUMMA!

Kes saab osaleda?

Kõik uued vähemalt 18-aastased Eesti kodanikud, kes loovad omale OlyBeti konto ja on kasutanud registreerumise esimeses etapis promokoodi CHAMPS.

Millal ja kuidas ma osaleda saan?

Pakkumine lõpeb 29.09.2021 kell 21:50. Kõik ajad on UTC+3 ajatsoonis.

Mängija peab konto registreerimisel kasutama promokoodi CHAMPS. Seejärel peab tegema oma esimese panuse matšieelse (pre-match) üksik- või mitmikpanusena ükskõik millisele septembris toimuva(te)le Meistrite Liiga mängu(de)le OlyBeti spordikeskkonnas tavaliste koefitsientide valikus. Pakkumises osalevad ainult kolme tulemusega (1X2) ja totalite (üle/alla) turud.

NB! Pakkumises osaleb kõige esimene nõuetekohane panus UEFA Meistrite Liiga septembri mängudele, mis võidetuks/kaotatuks arvestatud on.
Näiteks: tehes oma kõige esimese spordipanuse 29.09 toimuvale mängule ja seejärel teise panuse 15.09 toimuvale mängule, lisatakse võitva panuse kahekordne netovõit ajaliselt varem toimuvale sündmusele tehtud ehk esimesena ära arvestatud panuse eest (15.09), mitte esimesena tehtud panuse eest (29.09).

Mida ma võita saan?

Kui Sinu esimene nõuetekohane panus võidab, siis kahekordistame me selle panuse netovõidu.
Näiteks: tehes 100€ suuruse võitva panuse koefitsientidel 1.6 ei ole võidusummaks 160€, aga hoopis 220€ (võidusumma 160€ - panus 100€ = 60€ netovõit x 2).

Täiendav võidusumma kantakse mängija mängukontole boonusrahas kohe, kui nõuetekohane panus võidetuks arvestatud on ning sellele kehtib 3 x läbimängukohustus matšieelsetes panustes 1.6 miinimumkoefitsiendi nõudega. Läbimängukohustuse peab täitma 14 päeva jooksul alates boonusraha mängukontole laekumisest, vastasel juhul tühistatakse automaatselt kampaania ja lisatud boonusraha ning saadud võidud eemaldatakse mängukontolt.

Ainult esimene panus turul võetakse arvesse läbimängimisekohustuse täitmisel. Korduvad panused samal turul ei vasta kampaania tingimustele ja toovad kaasa kampaania tühistamise.

Millal ma oma preemia saan?

Võiduka panuse puhul kantakse boonusraha Sinu mängukontole automaatselt pärast nõuetekohase panuse ära arvestamist. Seejärel saad oma boonusraha läbimängimisel alati "Minu kampaaniate" alt silma peal hoida.

Muu igav, aga vajalik info

  • Pakkumises osalevad ainult pre-match (matšieelsed) üksik- ja mitmikpanused, kolme tulemusega (1X2) või totalite (üle/alla) turgudel.
  • Kehtivad üleüldised OlyBeti reeglid ja tingimused.
  • OlyBet jätab omale õiguse mistahes boonuse tagasi võtta või tühistada juhul kui selgub, et mängija on tegutsenud ebaeetiliselt ja tehtud panus oli vastuolus reeglite ja tingimustega.
  • Seda pakkumist ei saa kasutada koos mõne teise pakkumisega ning ei saa kasutada cashout võimalustega.
  • OlyBetil on õigus teha kampaanias muudatusi või lõpetada pakkumine.
  • Käesolevat kampaaniapakkumist saab kasutada ainult ÜKS KORD inimese/konto, perekonna, leibkonna, aadressi, seadme, e-posti, krediitkaardi numbri, IP aadressi ning ühise võrgu (mida arvutid ühiselt jagavad, näiteks ülikool, ühing, kool, rahvaraamatukogu, töökoht jne) kohta. OlyBet jätab endale õiguse sulgeda Kliendi konto ning konfiskeerida kogu raha kui leitakse tõendeid kuritarvitamisest/pettusest.