DUUBLISSE!

10€ = 20€

Duubeldame Sinu esimese sissemakse kuni 100€

1.

REGISTREERU.

Esimese sammuna loo konto vajutades rohelisele nupule.

2.

TEE SISSEMAKSE.

Tee oma kontole sissemakse krediitkaardiga või läbi pangalingi.

3.

VÕTA OMA BOONUS JA HAKKA MÄNGIMA.

Olybet Estonia Offers

Handpicked Games

OlyBet is the home of Megaways and other handpicked games to ensure we only offer the best!

Support

We are here to assist you, 7 days a week from 09:00 to 00:00.

Safe And Reliable

Rest assured that your safety and enjoyment are of the greatest importance to us.

Hassle free withdrawals

We provide simple, no-hassle withdrawal and deposit options.

REGISTREERU.
TEE SISSEMAKSE.
VÕTA OMA BOONUS JA HAKKA MÄNGIMA.

Kes saab osaleda?

Kõik uued vähemalt 18 aastased Eesti kodanikud, kes loovad omale OlyBeti konto ja on kasutanud registreerumise esimeses etapis promokoodi ESPORT20.

Millal ja kuidas ma kvalifitseeruda saan?

Tervituspakkumine algab 30.04.20 kell 12:00 ja lõpeb 30.04.2021 kell 23:59. Kõik ajad on CET+1 ajatsoonis.

Pakkumise aktiveerimiseks peab mängija sisestama konto loomise esimeses etapis promokoodi lahtrisse koodi ESPORT20.

Pärast edukat konto loomise protsessi tuleb mängijal oma mängukontole esimene sissemakse teha, pärast mida kantakse boonusraha automaatselt mängija OlyBeti mängukontole.

Mida ma võita saan?

Ainult mängija esimesele kuni 100€ sissemaksele kehtib kampaaniapakkumises olev 100% boonus. Maksimaalne võimalik boonus on 100€. Juhul, kui sissemakse summa ületab 100€ ja on näiteks 125€, siis boonus arvutatakse järgnevalt: 100 € x 100% = 100 € boonusraha. Sissemakstud 100€ konverteeritakse boonusrahaks ja mängija boonusraha saldos on kokku: 100€ sissemakse + 100€ boonusraha = 200€ kogu boonusraha. Osa sissemaksest, mis ületab 100€ piiri ehk praeguse näite puhul 25€, konverteeritakse mängija pärisraha mängukontole.

Kogu boonusraha = sissemakse (max 100€) + boonusraha. 

Maksimaalne ühekordne panus kogu boonusrahaga mängides on 50€. Kui mängija panustab rohkem, kui lubatud 50€ ühe panuse kohta, siis tema boonusprogramm tühistatakse ning mängija boonusraha saldost eemaldatakse lisatud boonusraha ja kõik boonusrahaga saadud võidud.

Millal ma oma boonuse saan?

Boonusraha kantakse mängija OlyBeti mängukontole automaatselt pärast esimest kampaania reeglite kohast sissemakset. Kogu boonusraha tuleb nõuete kohaselt läbi mängida 14 päeva jooksul alates isiksuse kinnitamisest.

Muu igav, aga vajalik info

Kogu boonusrahale kehtib 10-kordne läbimängukohustus, minimaalse koefitsiendiga 1.6 kõikidel valitud vastasseisudel ja mängudel mängueelsete üksikpanuste ja mitmikpanustena.

Näide kasutamisest: kui mängija saab boonusrahana 20€ (10€ sissemakse + 10€ lisatud boonus) ja kogu boonusrahale kehtib 10-kordne läbimängukohustus, tuleb mängijal teha vähemalt 200€ väärtuses spordipanuseid. Pärast seda saab mängija soovi korral võidusumma välja võtta.

Kogu boonusraha tuleb kampaania tingimuste kohaselt läbi mängida 14 päeva jooksul alates oma isiksuse kinnitamisest. Vastasel juhul eemaldatakse boonusraha kontolt lisatud boonusraha ja kõik boonusrahaga saadud võidud.

Läbimängimiskohustuse täitmiseks ei kvalifitseeru järgmised panustamistüübid: kõik 2-way panustamistüübid ehk näiteks "Mõlemad meeskonnad skoorivad" - jah/ei panustamistüüp. Läbimängimiskohustuse täitmiseks kvalifitseeruvad aga kõik 3-way panused ehk näiteks "Matši tulemus" - 1 X 2 panustamistüüp.


OlyBetil on õigus kliente pakkumisest välja arvata ja muuta või tühistada kampaania igal ajal.

Seda pakkumist ei saa kasutada koos mõne teise pakkumisega ning ei saa kasutada cashout võimalustega.

OlyBetil on õigus tühistada kõik boonust kuritarvitavad panused.

OlyBetil on õigus teha kampaanias muudatusi või lõpetada pakkumine.

Käesolevat kampaaniapakkumist saab kasutada ainult ÜKS KORD inimese/konto, perekonna, leibkonna, aadressi, seadme, e-posti, krediitkaardi numbri, IP aadressi ning ühise võrgu (mida arvutid ühiselt jagavad, näiteks ülikool, ühing, kool, rahvaraamatukogu, töökoht jne) kohta. OlyBet jätab endale õiguse sulgeda Kliendi konto ning konfiskeerida kogu raha kui leitakse tõendeid kuritarvitamisest/pettusest.

E-rahakotiga (nt. Paysera ja Skrill) tehtud sissemaksed ei kvalifitseeru antud uuele kliendile mõeldud spordi tervituspakkumise aktiveerimiseks.

Kehtivad üleüldised OlyBeti reeglid ja tingimused.

Kui reeglite sisu osas ilmneb erinevatesse keeltesse tõlkimise tulemusena ebaselgust või vääriti mõistmist, siis lähtutakse reeglite inglisekeelsest versioonist.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!